IVORY SCHOOL        

ЗНАЙДИ СЕБЕ з IVORY films

У віці 14-17 років питання вибору професії стає особливо актуальним. Куди рухатись далі? Як перевірити свої припущення та приміряти обрану професію? Не уявляєте з чого почати або маєте бажання зрозуміти власні сильні сторони. Школа IVORY films – ваша відповідь на всі питання.

Наші програми дозволять у короткий термін приміряти на себе творчі професії:

  Послухати майстер-класи та отримати лайфхаки від більш ніж 20 найвідоміших діячів культури України. Робота з психологом. Під час навчання передбачено створення відео-візитки та портфоліо всім учасникам Школи. Початок навчання з 15 жовтня по 24 грудня 2020 року 2 рази на тиждень, по вівторках та четвергах з 16:00 до 19:00, м. Київ, Ivory Films, вул. Козелецька 24Ж Деталі за телефоном: +38 067 531 75 00 «Ми фільмуємо життя. Ми створюємо враження. Враження змінюють людину. Людина змінює світ. Ми змінюємо світ.»

Ви шукали найкращих?

Програма курсу: медіапродакшн і основи медіаспеціалізацій, документальне кіно, короткий метр і виробництво серіалів, акторське мистецтво, техніка мовлення, сценічний рух (хореографія і пластика тіла), робота з камерою, основи медіаспеціалізацій, журналістика, ведення інформаційних програм, програм по формату інтерв'ю, проектів для нових медіа + майстер-класи від відомих акторів, режисерів та продюсерів: особистий шлях до успіху, правдиві історії "про зворотній бік професії", як вибудовувати сюжетну лінію, створювати ненудних героїв, багато писати та працювати в команді.

Режисерська майстерність

Робота другого режисера

Операторська майстерність

Сценарна майстерність

Акторська майстерність

Журналіст  ток-шоу

Художник-постановник

Художник з гриму